Apie mus

Labas!
Aš - Diana. Prekinio ženklo "DEISI" įkūrėja. Mano meilė rankdarbiams ir siuvimui atkeliavo iš vaikystės. Būdama maža, pati rankomis kirpdavau ir su adata ir siūlu siūdavau drabužėlius lėlėms. Su kiemo mergaitėmis žaisdavome parduotuves, ir iš manęs draugės šiuos drabužėlius pirkdavo.

Abi mano močiutės bei krikšto mama buvo siuvėjos. Būtent krikšto mama ir pastūmėjo baigti drabužių konstravimo ir modeliavimo studijas.

Taigi, siuvimas, domėjimasis mada ir kūryba mano gyvenime buvo visą laiką. Kai gimė mano mergaitės, kaip ir tikriausiai kiekvienai mamai, norėjosi jas puošti. Pradžioje pradėjau siūti joms. Taip ir gimė prekinis ženklas DEISI, kurio pavadinime slepiasi dukrų vardų primieji skiemenys.
Diana
Įkūrėja
Socialiniai tinklai
Mano požiūris
Ypatingą dėmesį skiriu drabužių kokybei, patogumui, detalėms.

Aš noriu ir siekiu parodyti, kad tai, ką kuriu nėra tiesiog dar vienas eilinis produktas. Tai, ką kuriu  yra išskirtiniai, rankų darbo, su apgalvotom detalėm drabužiai, kuriuos galima dėvėti ilgą laiką, dalintis su seserimis ar draugėmis, ar net perduoti ateinančioms kartoms. Aš skatinu rinktis kokybę, o ne kiekybę. Todėl visos mano kuriamos kolekcijos yra riboto tiražo.

Audinių kokybei skiriu ypatingą dėmesį. Juos renkuosi nepaprastai atidžiai. Ieškau itin kokybiškų, išskirtinių raštų. Daugelį audinių užsakau iš užsienio tiekėjų.

Kūryba ir savirealizacija man labai svarbu. Labai myliu savo darbą. Viską darau su užsidegimu ir didele meile, todėl tikiu, kad ir mano klientai  jaučia kiek meilės ir rūpesčio įdedu į kiekvieną savo gaminį.

Pirkinių krepšelis